Voorstelronde projectgroep

11 februari 2022


Graag willen wij jullie deze week de Projectgroep voorstellen.  

De Projectgroep ‘hangt’ boven de werkgroepen. Zij stuurt informatie en/of opdrachten en bewaakt het gehele (eventuele) fusie proces en is het aanspreekpunt voor zowel werkgroepen als besturen.   V.l.n.r.; Joost Snoeren (RCW, tevens bestuurslid), Kerensa de Vaan (Mattenkloppers, tevens bestuurslid), René Quaedvlieg (RCW, tevens werkgroep Communicatie en financiën), Rick van der Krabben (Mattenkloppers, tevens werkgroep Accomodatie), Hans Brekelmans (Mattenkloppers, tevens Algemene Zaken). Ontbrekend; Maartje Fleuren (KNLTB) en Bart van Uffelen (Mattenkloppers, tevens verantwoordelijk voor het gehele Plan van Aanpak). 

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 416 339 379

Address

De Coubertinlaan 18
5143 AB Waalwijk

KVK-nummer

40271927